Asistent/-ka marketingu

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Asistent/-ka marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem telefonicky, e-mailem
Hledá se kreativní, s elánem a s nadšením asistentka marketingu. Přidáš se k nám?

NÁPLŇ PRÁCE:
*Administrativní a organizační podpora oddělení marketingu
*Spoluúčast na tvorbě online kampaní, správa webových stránek a sociálních sítí
*Příprava promo textů, emailingu
*Spolupráce při organizaci a realizaci eventů
*Komunikace s importérem (příprava a realizace marketinových kampaní)
*Vyhodnocování kampaní
*Aktivní komunikace s dodavateli, vč. zadávání objednávek a monitoring faktur

OČEKÁVÁME:
*Min. SŠ vzdělání
*Kreativitu a flexibilitu
*Organizační a komunikační schopnosti
*Samostatnost a pečlivost
*Ochotu učit se nové věci
*Pokročilou znalost práce na PC – Internet, MS Office, grafický program
*Angličtinu slovem i písmem
*Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:
*Dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
*Tvůrčí a rozmanitou náplň práce
*Získání nových zkušeností
*Možnost podílet se na dynamickém růstu společnosti
*Dobré mzdové ohodnocení
*Nástup možný ihned nebo dle domluvy

TĚŠÍME SE NA VÁS!
Volné místo asistent/-ka marketingu pro lokalitu Karlovy Vary.