KOVOSVIT MAS, a.s.

Brusič na slévárnu

Odeslat

Pracovní náplň
náborový příspěvek 10 000 Kč, možnost prodloužení smlouvy
Náplň práce: Broušení odlitků dle návodu. Osekávání vtokové soustavy, přetoků a nálitků.
Požadujeme: Dobrý zdravotní stav - práce je v prašném a hlučném prostředí. Ochota k fyzické práci. Znalost technologických postupů broušení a opravování odlitků výhodou.
Podnikové stravování, dovolená navíc
Kontakt: telefonicky, emailem
Volné místo brusič na slévárnu pro lokalitu Sezimovo Ústí.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Brusič na slévárnu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KOVOSVIT MAS, a.s.
Ulice: náměstí Tomáše Bati 419
Město: Sezimovo Ústí
PSČ: 391 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Hejduková
E-mail: Mgr. Petra Hejduková
Telefon: +420 381 742 301

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVOSVIT MAS, a.s.