FALES COMPANY s.r.o.

Dělníci v oblasti výstavby budov

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce : Praha
Způsob prvního kontaktu: e-mailem - objednavky@falescompany.cz nebo ST+ PÁ 11,00-13,00 hod na tel.: 774 748 676 (osobní jednání po domluvě) Kontaktní osoba: Fales Ivan
Upřesňující informace: Práce včetně SO+NE, práce venku, prašné prostředí. Předložit trestní rejstřík

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dělníci v oblasti výstavby budov

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: FALES COMPANY s.r.o.

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivan Fales
E-mail: objednavky@falescompany.cz
Telefon: +420 608 775 477

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FALES COMPANY s.r.o.