Trim Cover Specialist - Technolog výrobního procesu

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Trim Cover Specialist - Technolog výrobního procesu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Česká Lípa

Pracovní náplň:
- Znalost projektů a šicích procesů
- Vytváření pracovních - technologických návodů
- Normování šicích procesů
- Podílení se na přípravě dat - spotřeb materiálu pro šicí dílnu a cutter
- Analýza problematických procesů a návrhy řešení
- Příprava kalkulací pro controlling
- Zpracovávání přehledů indexů, problémů, historie dílů - dle projektů
- Podílení se na úpravách dílů
- Příprava vzorků k internímu posouzení, případně i pro zákazníka - design freeze
- Aktivní komunikace s vývojovými centry
- Příprava tréninkových plánů pro zaučení sériových šicích závodů
- Spravování šicího parku, objednávání náhradních dílů, správa technické dokumentace

Požadavky:
- Minimálně středoškolské vzdělání - textilní zaměření výhodou
- Znalost automotive šicích strojů
- Praktická znalost šicího procesu
- Základní znalost GERBER systému - modul pattern design (PDS) a modul polohování, digitalizace
- Základní znalost programu Accumark profesional edition
- Nutná komunikativní znalost anglického a/nebo německého jazyka
- Uživatelská znalost MS Office, SAP velkou výhodou
- Schopnost efektivní komunikace, kreativita, organizační schopnosti, zvládání zátěže, schopnost týmové práce

Nabízíme:
- Nástup možný ihned.
- Zaměstnání v mezinárodní dynamicky se rozvíjející automotive společnosti
- Nástupní mzda 25000,- Kč, po zapracování navýšení mzdového tarifu
- Odborné a jazykové vzdělávání
- Zaměstnanecké benefity -13. a 14. mzda, 25 dnů dovolené, sick days, závodní stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, ...
Volné místo trim cover speciali