Sociální pracovník/sociální pracovice

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Sociální pracovník/sociální pracovice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/SOCIÁLNÍ PRACOVNICE
Jedná se o zástup za pracovní neschopnost pracovníka (cca 2-4 měsíce).
Práci je možno vykonávat na plný či zkrácený pracovní úvazek, popřípadě jako brigádu. POŽADUJEME: Praxe na obdobné pozici nutná (praxe v pobytových službách)! Odbornou způsobilost (vzdělání v souladu se zák. č. 108/2006 Sb.), zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, dobrou znalost práce na PC, respekt ke křesťanským hodnotám.
NABÍZÍME: Mzda: min. 17 150 Kč (výše konečné nástupní mzdy bude upřesněna podle vzdělání a praxe vybraným uchazečům). Zvýhodněné stravování na pracovišti.
PRVNÍ KONTAKT: Své životopisy a motivační dopisy zasílejte e-mailem na poricka@citadela.cz nebo písemně na adresu Diakonie ČCE - hospic CITADELA, Žerotínova 1421, 757 01 Valašské Meziříčí (můžete donést i osobně na recepci)
Volné místo sociální pracovník/sociální pracovice pro lokalitu Valašské Meziříčí.