ROZPOČTÁŘ VE STAVEBNICTVÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( ROZPOČTÁŘ VE STAVEBNICTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vzhledem k rozšiřování libereckého střediska pořádáme nábor na pozici rozpočtář, který bude součástí týmu zajišťující řízení stavebních projektů. Hledáme nové kolegy se vzděláním v oboru stavebnictví, nebo alespoň zájmem o něj - rádi přivítáme i kolegy bez praxe nebo čerstvé absolventy.
Požadujeme:
- základní znalosti v oboru stavebnictví nebo solidní technické myšlení
- dobrá znalost práce na PC
- analytické myšlení a cit pro detail
- schopnost rychle se učit novým věcem
- pečlivost a samostatnost
Nabízíme:
- kompletní zaučení v novém a perspektivním oboru stavebnictví
- prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj
- zajímavé finanční ohodnocení
- nadstandartní zaměstnanecké výhody a benefity
- HPP na dobu neurčitou po ukončení tříměsíční zkušební lhůty
- příjemné pracovní prostředí v centru Liberce s dobrou dopravní dostupností
- moderní zázemí silné a dynamické společnosti
- mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování a další benefity
Hlásit se e-mailem.
Volné místo rozpočtář ve stavebnictví pro lokalitu Liberec.