Referent/ka technické podpory

  • Chrást

Pracovní místo ( Referent/ka technické podpory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Korbelíková, tel.: 377 860 174, e-mail: korbelikova@atmos-chrast.cz

Náplň práce:
- technická podpora obchodního týmu
- příprava prezentačních materiálů
- spolupráce s marketingovým oddělením
- monitoring konkurence a vývoje trhu
- příprava zavádění nových produktů do prodeje

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání - výhodou technické zaměření
- angličtina úroveň B1 - překlady a písemná komunikace se zahraničními partnery
- samostatnost, flexibilita a kreativita
- bydliště v daném regionu
- aktivní práce na PC (Office, Power Point apod.)
- znalost Corelu nebo jiného grafického programu výhodou

Nabízíme:
- propracovaný systém zaškolení
- zajímavá a kreativní práce ve stabilní české společnosti
- dlouhodobá perspektiva a získání zkušeností v zajímavém strojírenském oboru

Nástup: ihned
Platové podmínky: 20. 000 - 30.000,-Kč/měs. dle zkušeností kandidáta
Volné místo referent/ka technické podpory pro lokalitu Chrást.