Referent energetické úspory

  • Teplice

Pracovní místo ( Referent energetické úspory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!
Náplň práce:
- telefonický i osobní kontakt s klienty
- vedení obchodních jednání
Požadujeme:
- obchodní talent
- zodpovědnost a samostatnost
- časovou flexibilitu
- komunikativní a organizační schopnosti
- vytrvalost, pečlivost, pracovitost
- zkušenosti s prodejem (není podmínkou, ale výhodou)
Nabizíme:
- dlouhodobá spolupráce
- nadstandardní finanční ohodnocení a bohatý motivační program
- podpora předem sjednaných schůzek ( 8-10/den)
- služební vůz s CCS kartou
- plat 35 000 - 80 000
Nejedná se o podomní prodej!
Zaměstnanecké výhody: vstupní benefity, karierní růst ( = manažer pobočky ), kvalitní zaškolení
V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky v pracovní dny od 9:00 do 15:00, nebo e-mailem.
Volné místo referent energetické úspory pro lokalitu Teplice.