Vedoucí logistiky a skladů

  • Boskovice

Pracovní místo ( Vedoucí logistiky a skladů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme firma, která je dynamická, s potenciálem stále se rozvíjet a hledat nové výzvy. Nabízíme Vám příležitost, jak se stát její součástí.
Popis pozice/náplň práce:
•Strategické a operativní řízení procesů logistiky a skladového hospodářství
•Správa a evidence zákaznických objednávek
•Komunikace se zákazníkem ohledně termínů dodávek
•Optimalizace skladových zásob
•Koordinace a kontrola logistických procesů
•Zajištění plynulého chodu skladu, zásobování a plánování výroby
•Vyhodnocení OTD, skladových zásob
•Vedení týmu skladníků
Požadavky:
•SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
•Min. 3 roky praxe v oboru na obdobné pozici
•Organizační schopnosti, logické myšlení, zodpovědnost, samostatnost
•Tah na branku, umět fungovat v kolektivu a vést tým
•Anglický jazyk na komunikativní úrovni
•Znalost MS Office
•ŘP sk. B
Nabízíme:
•Zázemí prosperující a rostoucí dynamické společnosti
•Adekvátní platové ohodnocení (dle zkušeností)
•Seberealizaci, možnost uplatnění Vašich stávajících zkušeností
•Rozvoj osobnostního i profesního potenciálu
•Kurzy cizích jazyků, možnost dalšího vzdělávání
•Služební telefon, notebook
•Příspěvek na stravování
•13. tý plat
•Příjemné pracovní prostředí
Volné místo vedoucí logistiky a skladů pro lokalitu Boskovice.