PROGRAMÁTOR/-KA ANDROID APLIKACÍ

  • Hořice

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/-KA ANDROID APLIKACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROGRAMÁTOR/-KA ANDROID APLIKACÍ - pracoviště Hořice.
V případě zájmu volejte na tel.: +420 777064080 p. Šaršon a domluvte si osobn schůzku nebo pište na e-mail: info@tappytaps.com.
Pro nový projekt s celosvětovým dopadem, který chceme začít vyvíjet úplně od začátku jen pro novější Androidy (5+) s využitím nejnovějších technologií, hledáme Android programátora/programátorku. Práce je vhodná i pro absolventy nebo studenty.

Požadavky:
- spolehlivost a dodržení toho, na čem se domluvíme
- programování v libovolném programovacím jazyku alespoň na střední úrovni
- chuť pro nové technologie
- vůle dotáhnout aplikaci do dokonalého stavu

Vše potřebné Vás naučíme!

Nabízíme:
- služební Macbook Pro
- 3 dny placeného volna za rok v případě nemoci (sick days)
- xBox, fotbálek v kanclu
- částečný homeoffice
- vývoj moderních aplikací pro světový trh
- vhodné pro zdravé, OZP, OZZ, absolventy, pro občany EU.
Volné místo programátor/-ka android aplikací pro lokalitu Hořice.