mistr výroby v konzervárně

Pracovní místo ( mistr výroby v konzervárně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
k platu osobní ohodnocení
střední odborná škola s maturitou - příbuznost v oboru s předmětem výroby - výhodou, praxe v provozu min. 1 rok, komunikativnost, přirozená autorita, organizační schopnosti, operativa, loajalita k firmě, umění motivovat, asertivita, řidičský průkaz skupiny B
Dodržuje normy ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

MISTR NÁSTROJÁRNY, 40 000 Kč/měs. Máte zkušenosti s vedením lidí a plánováním výroby ve strojírenské výrobě? Máte přehled o svém týmu, jste přirozená autorita, dokážete si vybudovat příjemný vztah a umíte lidi motivovat?
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno včera

Stavbyvedoucí, stavební mistr Požadujeme: u vzdělání vyučen - ve stavebním oboru a 10 let praxe, u VŠ vzdělání - 3 roky praxe.Samostatnost, kladný vztah k práci, flexibilitum loajálnost. Náplň práce: vedení staveb, koordinace subdodavatelů, objednání a zajištění materiálu. ...
Realitní a stavební společnost s.r.o. Čáslav, Inzerováno před 2 dny

MISTR/OVÁ DŘEVAŘSKÉ VÝROBY Místo výkonu práce: LESS   & TIMBER, a.s.- pracoviště, Dlouhá Ves č.p. 286 342 01 Sušice 1 Kontaktní osoba: Petr Hlavsa tel.604211185, hlavsa@lesstimber.cz Zaměstnanecké výhody: výkonostní odměny, týden dovolené navíc, příspěvek na ...
LESS   & TIMBER, a.s. Dlouhá Ves, Inzerováno před 3 dny