Expedient/ka

Pracovní místo ( Expedient/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Mohelnická 696, Uničov. Nástup možný po dohodě, možnost i zkráceného úvazku.
Pouze noční směny. Pracovní poměr na dobu určitou.
Nabízíme: zaměstnanecké výhody a benefity.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.
Volné místo expedient/ka pro lokalitu Uničov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

EXPEDIENT/KA A11 z:15/6/2018 a:17/7/2018 Výběrové řízení se uskuteční dne 6.8.2018 v 9:00 hod. na ÚP ČR, KoP Frýdek-Místek, Na Poříčí 3510, 738 01 Frýdek-Místek v zasedací místnosti č. 018, suterén. Životopisy přineste s sebou!!! Práce na HPP na dobu určitou s ...
Beskydské uzeniny, a.s. Frýdek-Místek, Inzerováno včera

Expedient/ka masa (prac. doba neděle - čtvrtek, od 17 hod. do ukončení expedice) EXPEDIENT/KA MASA (prac. doba neděle - čtvrtek, od 17 hod. do ukončení expedice) Nástup možný ihned nebo dle dohody. Možnost prodloužení doby určité dle ZP. POŽADUJEME: výpis z trestního rejstříku. Znalost práce s masem výhodou. Dobrá fyzická ...
MP Krásno, a.s. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

Expedient/ka uzenin (prac. doba neděle - čtvrtek, od 17 hod. do ukončení expedic EXPEDIENT/KA UZENIN (prac. doba neděle - čtvrtek, od 17 hod. do ukončení expedice) Nástup možný ihned nebo dle dohody. Možnost prodloužení doby určité dle ZP. POŽADUJEME: Výpis z trestního rejstříku. Znalost práce s masem výhodou. Dobrá fyzická ...