UNITED BAKERIES a.s.

Expedient/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Mohelnická 696, Uničov. Nástup možný po dohodě, možnost i zkráceného úvazku.
Pouze noční směny. Pracovní poměr na dobu určitou.
Nabízíme: zaměstnanecké výhody a benefity.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.
Volné místo expedient/ka pro lokalitu Uničov.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Noční provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Expedient/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: UNITED BAKERIES a.s.
Město: Uničov

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milena Pávková
E-mail: Milena Pávková
Telefon: +420 607 018 213

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UNITED BAKERIES a.s.