Vedoucí výroby

  • Bělá pod Pradědem

Pracovní místo ( Vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt písemný!!!

Společnost Pražské silniční stavby s.r.o. přijme VEDOUCÍHO VÝROBY pro výrobní středisko JESENÍK - výroba vzduchotechnických jednotek VentiAir.

Požadujeme:
Ukončené SŠ (VŠ) vzdělání technického směru
Praxe ve výrobním prostředí
Organizační schopnosti
Orientace v personalistice a BOZP
Schopnost efektivně řídit tým
Dobré komunikační vlastnosti

Nabízíme:
Možnost seberealizace v české firmě
Samostatnou manažerskou práci s možností rozvoje a růstu
Zajímavé finanční ohodnocení
Příjemnou práci v čistém prostředí
Služební automobil, mobilní telefon
Mzdové podmínky v rozpětí od 30 000 - 40 000 Kč

Náplň práce:
Vedení týmu cca 20 zaměstnanců
Koordinace výroby jednotlivých zakázek
Odpovědnost za dodržování technologické a pracovní kázně
Zajišťování školení, ochranných pomůcek, výrobních prostředků atd.
Odměňování, motivace a rozvoj svého týmu

Místo pracoviště: Adolfovice 512, 790 00 Jeseník
Délka pracovního vztahu: na dobu určitou s možností prodloužení

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním písemné nabídky a životopisu na e-mail: production@ventiair.com
Případné dotazy: Lucie Žilinčárová, tel. 602 500 287
Volné místo vedoucí výroby pro lokalitu Bělá pod Pradědem.