INTESTA CZ s.r.o.

MONTÉR SUCHÉ VÝSTAVBY (SÁDROKARTONÁŘ, STAVEBNÍ TRUHLÁŘ)

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště převážně Písek a okolí.
Pracovní doba 6:00-14:30, v zimním období 7:00-15:30, práce na stavbách z 90% v interiérech.
Nabízíme: při dobrých pracovních výsledcích zvýšené ohodnocení prémií, možnost příspěvku na dopravu
Kontakt na tel. 602 434 552, e-mail bastyr@intesta.cz nebo osobně v kanceláři firmy po předchozí domluvě.
Volné místo montér suché výstavby (sádrokartonář, stavební truhlář) pro lokalitu Písek.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MONTÉR SUCHÉ VÝSTAVBY (SÁDROKARTONÁŘ, STAVEBNÍ TRUHLÁŘ)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: INTESTA CZ s.r.o.
Ulice: Táborská 2177
Město: Písek
PSČ: 397 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ladislav Baštýř
E-mail: Ladislav Baštýř
Telefon: +420 602 434 552

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: INTESTA CZ s.r.o.