Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zapisovatelka

Pracovní místo ( Zapisovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Kramoly č.p. 641/37, Střekov, Ústí nad Labem.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, bezúhonnost, výbornou schopnost psaní na klávesnici - všemi deseti, základní znalost MS Office Word, znalost českého jazyka - pravopis, gramatika.
Nabízíme: platové podmínky 13 400 - 18 600,- Kč., ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Číšníci a servírky -krátký/dlouhý týden Požadujeme: spolehlivost a příjemné vystupování Kontakt: telefonicky 8:00-18:00, životopisy zasílejte e-mailem, osobní schůzka v restauraci Cylindro Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Neratovice.
Cylindro s.r.o. Neratovice, Inzerováno včera

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě Místo výkonu práce : pracoviště je Zálezlice 112 a na obhospodařovaných polích společnosti Kontakt: před osobní schůzkou nutná telefonická domluva, telefonicky 8:00-18:00 Volné místo pomocní pracovníci v rostlinné výrobě pro lokalitu Zálezlice.
HANKA MOCHOV s.r.o. Zálezlice, Inzerováno včera

Operátor výroby Ústí nad Labem Chcete domů chodit s čistou hlavou? Nevadí Vám při práci zvednout pár těžkých břemen? Láká Vás systém pěkných benefitů a tichá výroba mimo automotive? Hledáme právě Vás na pozici operátor výroby!
Grafton Recruitment s.r.o. Ústí nad Labem, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit