Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zapisovatelka

Pracovní místo ( Zapisovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Kramoly č.p. 641/37, Střekov, Ústí nad Labem.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, bezúhonnost, výbornou schopnost psaní na klávesnici - všemi deseti, základní znalost MS Office Word, znalost českého jazyka - pravopis, gramatika.
Nabízíme: platové podmínky 13 400 - 18 600,- Kč., ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Dělník v oblasti výstavby budov Práce na fasádách, výkopové, montážní a dokončovací práce. Přesná charakteristika práce dle konkrétních zakázek. Čistý TR podmínkou. Volné místo dělník v oblasti výstavby budov pro lokalitu Slaný.
BEST N.K. s.r.o. Slaný, Inzerováno včera

zaměstnanec v kovovýrobě místo výkonu práce: Poděbradova 2506 Louny praxe ve výrobě hlasových destiček výhodou, lisování, broušení, řezání, vrtání hlasových destiček kontakt: telč. 415627588, email: harmonikas@harmonikas.cz, osobně na uvedené adrese Volné místo zaměstnanec ...
HARMONIKAS s.r.o. Louny, Inzerováno před 2 dny

zaměstnanec ve výrobě měchů místo výkonu práce: Poděbradova 2506 Louny praxe v oboru výroby měchů výhodou, zručnost - jemnější práce, lepení, potahovánía čištění měchů kontakt: telč. 415627588, email: harmonikas@harmonikas.cz, osobně na uvedené adrese Volné místo zaměstnanec ...
HARMONIKAS s.r.o. Louny, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit