Ing. Jiří Pazour

Klientský konzultant/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme kolegy a kolegyně, kteří budou pečovat o naše stávající zákazníky - oblast pojišťovnictví.

Požadujeme
- SŠ vzdělání
- trestní bezúhonnost
- komunikativnost
- znalost práce na PC

Mzda: Fix + provize - od 18.000,- Kč. Vhodné i pro absolventy. Zaměstnanecké výhody: odborné vzdělávání, benefity finančního i nefinančního charakteru. Kontakt: e-meilem, příp. tel. 608 862 845.
(jiri.pazour@ceskapojistovna.cz)
Volné místo klientský konzultant/ka pro lokalitu Šumperk.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Klientský konzultant/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Ing. Jiří Pazour
Ulice: Gen. Svobody 2790
Město: Šumperk
PSČ: 787 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Pazour
E-mail: Ing. Jiří Pazour

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Jiří Pazour