Obchodní zástupce v energetice

  • Teplice

Pracovní místo ( Obchodní zástupce v energetice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!
Nabízíme volné pracovní místo na pozici Obchodní zástupce v energetice.
Požadujeme:
- komunikativnost
- flexibilitu
- zodpovědnost a schopnost organizace
- schopnost vést obchodní jednání
- samostatnost
Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci
- vysoké finanční ohodnocení
- služební automobil a příspěvek na pohonné hmoty
- předem navolané schůzky našim Call centrem
- výdělek 35000-45000 kč
- NEJEDNÁ SE O PODOMNÍ PRODEJ
Zaměstnanecké výhody: kariérní růst, pasivní příjem ze smluv, kompletní zaškolení, 8 navolaných schůzek denně.
V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky v pracovní dny od 9:00 do 15:00 hod, nebo e-mailem.
Volné místo obchodní zástupce v energetice pro lokalitu Teplice.