RESORBA, s.r.o.

Montážní dělník/dělnice ve výrobě chirurgického šicího materiálu

Odeslat

Pracovní náplň
Nabízíme pracovní zařazení jako montážní dělník/ce ve výrobě chirurgického šicího materiálu na HPP a VPP (možno i na DPČ) s ochotou pracovat na směny ranní - odpolední. Nabízíme i možnost přivýdělku formou dohody o pracovní činnosti studentům středních i vysokých škol. Upřednostňujeme manuálně zručné se smyslem pro detail a flexibilitu. Měsíční výdělek 13.000 - 21.000 Kč čistého dle výkonu a zařazení, benefity jako stravenky, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, třináctý plat, týden dovolené navíc, pracovní obuv a oblečení. Pokud hledáte pracovní uplatnění a nové pracovní zázemí, neváhejte nás kontaktovat na mobilním čísle 776 106 902 p. Drkulová nebo písemně na mailové adrese waltraud.drkulova@resorba.cz rádi si s Vámi domluvíme schůzku.
Volné místo montážní dělník/dělnice ve výrobě chirurgického šicího materiálu pro lokalitu Domažlice.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Montážní dělník/dělnice ve výrobě chirurgického šicího materiálu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: RESORBA, s.r.o.
Ulice: Haltravská 578
Město: Domažlice
PSČ: 344 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Waltraud Drkulová
E-mail: Waltraud Drkulová
Telefon: +420 776 106 902

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RESORBA, s.r.o.