Montážní dělník/dělnice ve výrobě chirurgického šicího materiálu

Pracovní místo ( Montážní dělník/dělnice ve výrobě chirurgického šicího materiálu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme pracovní zařazení jako montážní dělník/ce ve výrobě chirurgického šicího materiálu na HPP a VPP (možno i na DPČ) s ochotou pracovat na směny ranní - odpolední. Nabízíme i možnost přivýdělku formou dohody o pracovní činnosti studentům středních i vysokých škol. Upřednostňujeme manuálně ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Stavební dělník/ce Místo výkonu práce: okres Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: 7:00-15:30 h. Kontakt pro zájemce: e-mailem; možný je i osobní kontakt na adrese Wolkerova 2483/16, 350 02 Cheb (každé pondělí 7:00-8:00 ...
TERCOM s.r.o. Cheb, Inzerováno včera

Stavební dělník/ce Místo výkonu práce: okres Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou. Pracovní doba: 7:00-15:30 h. Kontakt pro zájemce: e-mailem anebo osobně na adrese Wolkerova 2483/16, 350 02 Cheb (Po 7:00-8:00 h). Volné místo stavební dělník/ce pro lokalitu Cheb.

DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ KABELOVÉ KONFEKCE PRACOVIŠTĚ: Školní 440, 33901 Klatovy POŽADUJEME: šikovné ruce, dobrý zrak, pečlivost NÁPLŇ PRÁCE: montáž kabelové konfekce, smotání kabelu 1 - 20 m, nasazení konektoru, šroubování, zkoušení, balení do krabic - lehká práce, v sedě NABÍZÍME: práce v ...
ELEKTRO ASTRA, spol. s r.o. Klatovy, Inzerováno včera