Instruktor volnočasových aktivit (DPP)

  • Bílá

Pracovní místo ( Instruktor volnočasových aktivit (DPP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C04 (DPP)
SUN Outdoor o.s. hledá instruktory volnočasových aktivit na období květen- červen a září- říjen 2017.
Náplní práce:
- realizace tématicky zaměřených programů pro děti, žáky a studenty z mateřských, základních a středních škol. Programy probíhají ve formě půldenních, popř. jednodenních výletů nebo vícedenních škol v přírodě a kurzů s environmentální tématikou.
Plat:
- od 130,- Kč / hod.
Nabízíme:
- zaměstnanecké ubytování, oblečení, stravování
- možnost zapůjčení kol, koloběžek a další výhody.
Požadujeme:
- pozitivní a aktivní přístup
- organizační a komunikativní schopnosti
- bezúhonnost
- kladný vztah k dětem
- účast na školení instruktorů, které proběhne 21.4.-24.4.2016 na Bílé.
V případě zájmu, či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Volné místo instruktor volnočasových aktivit (dpp) pro lokalitu Bílá.