BAUMASCHINEN s.r.o.

Mistr/ová - stavbyvedoucí

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt telefonicky: 723 094 563
E-mailem: baumaschinen-zivotopis@seznam.cz

Požadavky: praxe výhodou

Nástup možný ihned.
Mzda + prémie + osobní ohodnocení.
Volné místo mistr/ová - stavbyvedoucí pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mistr/ová - stavbyvedoucí

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: BAUMASCHINEN s.r.o.
Ulice: Mariánskohorská 705
Město: Ostrava
PSČ: 702 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šnek
E-mail: Šnek
Telefon: +420 723 094 563

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BAUMASCHINEN s.r.o.