PLAVČÍK / PLAVČICE - DPP

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PLAVČÍK / PLAVČICE - DPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PLAVČÍK / PLAVČICE (Plavecký areál, Koupaliště Flošna)
- Brigáda na dohodu o provedení práce, je možná dlouhodobá spolupráce; předpokládaný nástup a pracovní doba dle dohody
- Na plaveckém areálu je brigáda možná celoročně, na Koupališti Flošna v době letní sezóny (květen – září).
- Požadujeme: platné osvědčení o kvalifikaci vodní záchranář – plavčík; min. věk 18 let; fyzickou zdatnost; časovou flexibilitu
- Nabízíme: práci v zajímavém prostředí v plaveckém areálu (Eliščino nábřeží 842) nebo na Koupališti Flošna (Malšovická 779); finanční příspěvek na získání osvědčení pro práci plavčíka 1.300,-Kč (za 200 odpracovaných hodin); odměnu 82,- až 90,- Kč/hod.
- Zájemci se mohou hlásit na adrese: Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace, Kydlinovská 1521, 500 02 Hradec Králové, telefon: 495 774 162, 725 263 030, Mgr. Jitka Vaněčková – personalistka, e-mail: vaneckova@snhk.cz
Volné místo plavčík / plavčice - dpp pro lokalitu Hradec Králové.