core1 s.r.o.

PHP programátor

Odeslat

Pracovní náplň
VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. [JM]

Místo výkonu práce:
Husovo nám. č.p. 80/7, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Hledáme nového kolegu pro tvůrčí vývoj, kolegu, který bude zásadně ovlivňovat podobu a rozsah výsledného projektu svým názorem a zkušenostmi. Požadujeme týmovou spolupráci, zkušenosti s tvorbou webu. Znalost AJ výhodou.

Pracoviště nesplňuje bezbariérové požadavky - může se domluvit i home office.

Kontaktní osoba:
Petr Hanuš, tel. 608 984 294, e-mail: work@core1.cz
Volné místo php programátor pro lokalitu Děčín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PHP programátor

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: core1 s.r.o.
Ulice: Husovo nám. 80
Město: Děčín
PSČ: 405 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Hanuš
E-mail: Petr Hanuš
Telefon: +420 608 984 294

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: core1 s.r.o.