Lakýrník

Pracovní místo ( Lakýrník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Ovocná č.p. 84/5, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2

Lakování nábytkových dílců.

Nástup možný ihned. Nástupní praxe 3 měsíce, poté smlouva na rok na dobu určitou, potom smlouva na dobu neurčitou.

Kontakt:
Pan Svoboda, volejte na tel. 774 227 604, osobní jednání na uvedené ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Lakýrník kovů Zavedená zámečnická firma s dvacetiletou tradicí do svého týmu příjme lakýrníka Náplň práce: - obsluha vysokotlakého zařízení - lakování a manipulace na lakovně Požadujeme: - spolehlivost, pečlivost, samostatnost a flexibilitu Nabízíme: - mzdu dle ...
AEROLUX, s.r.o. Noviny pod Ralskem, Inzerováno před 2 dny

Lakýrnik Vyuční nebo zaučení v oboru, praxe nutná, stříkání láků a barev. Volné místo lakýrnik pro lokalitu Kamenický Šenov.
PRECIOSA - LUSTRY, a.s. Kamenický Šenov, Inzerováno před 2 dny

Lakýrník Pracovní náplň -velkoplošné nátěry základním nátěrem, mezivrstvou, vrchním nátěrem, konečné plošné lakování,vrchní lak -základní a vrchní nátěry konstrukčních prvků -odstraňování přetoků a zbytků barvy -opravy vad finálního nátěru včetně ...
Bombardier Transportation Czech Republic, a. s. Česká Lípa, Inzerováno déle jak týden