DELFI spol.s r.o.

Lakýrník

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Ovocná č.p. 84/5, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2

Lakování nábytkových dílců.

Nástup možný ihned. Nástupní praxe 3 měsíce, poté smlouva na rok na dobu určitou, potom smlouva na dobu neurčitou.

Kontakt:
Pan Svoboda, volejte na tel. 774 227 604, osobní jednání na uvedené adrese od 6 do 14 hodin.
Volné místo lakýrník pro lokalitu Děčín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lakýrník

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: DELFI spol.s r.o.
Ulice: Ovocná 84
Město: Děčín
PSČ: 405 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Svoboda
E-mail: Svoboda
Telefon: +420 774 227 604

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DELFI spol.s r.o.