Pečovatel/ka

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Pečovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž, Malý Val
- nástup ihned - zástup za nemoc.s možností prodloužení smlouvy, pracovní doba 37,5 hodiny týdně
- Požadujeme - odborná způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (kurz Pracovník v sociálních službách nebo střední sociální škola), nutnou podmínkou řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, trestní bezúhonnost,, zdravotní způsobilost k výkonu povolání, možnost práce večer (zpravidla 1x týdně) a o víkendech (1x za 6 týdnů), spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresovým situacím, zkušenosti s prací se seniory výhodou
- Nabízíme - plný pracovní úvazek s možností prodloužení pracovní smlouvy, profesní růst, supervizní podporu, možnost prohlubování a zvyšování kvalifikace, dovolenou v rozsahu 25 dnů

- Kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá 8:00 - 15:00 hod. (Charitní pečovatelská služba Kroměříž, Malý Val 1552, Kroměříž). Kontaktní osoba pro případné informace: Mgr. Romana Hejdová, mobil 731 462 662, romana.hejdova@kromeriz.charita.cz
Volné místo pečovatel/ka pro lokalitu Kroměříž.