Inženýr/ka kvality

  • Hodonín

Pracovní místo ( Inženýr/ka kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: U Kyjovky č.p. 4000/9, Hodonín
Náplň práce: Zodpovídá za plánování kvality výrobku a za kvalitu výrobku vůči zákazníkům. Zodpovídá za kvalitu výrobků u jednotlivých procesů dle projektů. Zabezpečuje vypracování plánů kontrol pro jednotlivé výrobní procesy, jejich zavedení a aktualizaci. Spolupracuje na FMEA. Spolupracuje na analýzách procesních nedostatků, optimalizaci procesů a vypracování nápravných opatření. Plánuje, organizuje a vyhodnocuje sériové zkoušky airbagů. Plánuje, ogranizuje a provádí návštěvy u zákazníků s cílem zvyšovat jakost dodávaných výrobků. Zodpovídá za zpracování a předložení PPAP u nových či změněných výrobků dle požadavků zákazníka. Spolupracuje na vyhodnocení spokojenosti zákazníků, zodpovídá za prověření stížností zákazníků a vypracování nápravných opatření. Koordinuje řešení reklamací od zákazníků, analýzy příčin vad a stanovení nápravných opatření , informuje zákazníky. Zajišťuje a uplatňuje požadavky vyplývající z norem ISO TS 16949 a ISO 14001. Zodpovídá za zpracování dat MOS dle projektu, jejich analýzu a vypracování nápravných opatření. Eviduje a udržuje dokumenty v řízeném režimu.
Požadavky na uchazeče: VŠ/SŠ technického zaměření s praxí v oblasti kontroly kvality. Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni. Znalost práce s PC (MS Office). Řidičský průkaz sk. B. Schopnost samostatného rozhodování. Schopnost posuzovat kvalitu výrobků. Flexibilita. Komunikační schopnosti. Analytické myšlení.
Poznámka: 3-denní pravidelné (každý týden) pracovní cesty do Ebersbergu