Atelier - S, a.s.

Lakýrník

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Oflenda 10, Mrákotín
Pracovní doba od 6-15hod.
POŽADUJEME: vyučení, nemusí být v oboru. Případně alespoň 1 rok praxe.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou kam zašlete svůj životopis, nebo přímo na provozovně.
Volné místo lakýrník pro lokalitu Mrákotín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lakýrník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Atelier - S, a.s.
Ulice: 10
Město: Mrákotín
PSČ: 539 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Obrovská Ivana
E-mail: atelier-s@atelier-s.cz
Telefon: +420 608 606 697

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Atelier - S, a.s.