Odborní prodejci instalatér-centra

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Odborní prodejci instalatér-centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODBORNÍ PRODEJCI instalatér-centra
Nástup možný ihned, případně dle dohody
POŽADUJEME: vzdělání technického směru (TZB – velkou výhodou), praxi na obdobné pozici, obor: voda, topení, plyn – vítáme! Zkušenosti s informačním systémem typu Navision, SAP – výhodou, ŘP sk. B, odpovědnost, orientaci na zákazníka, loajalitu
NÁPLŇ PRÁCE: přímý prodej zboží zákazníkům velkoobchodu (instalatér-centrum), příjem poptávek, objednávek, zpracování nabídek, konzultační činnost, smluvní uzavření obchodního případu, fakturace, spolupráce s obchodními zástupci a dalšími kolegy na pobočce
NABÍZÍME: mzda od 18.000Kč, stabilní zaměstnání v prosperující společnosti, zaškolení zkušenými kolegy z oboru, motivující finanční ohodnocení, příspěvek na stravování-stravenky, možnost pracovního postupu, pracovní poměr na dobu neurčitou a možnost nákupu zboží za zaměstnanecké ceny.
PRVNÍ KONTAKT: své životopisy zasílejte na e-mail: martin.liska@ptacek.cz nebo poštou
ov. 28.7.
Volné místo odborní prodejci instalatér-centra pro lokalitu Valašské Meziříčí.