Technik VT

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Technik VT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Sociální péče 3316/12a, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
přijímání úkolů pomocí cishelpdesku, instalace nového HW a SW, konfigurace klientských částí SW, podpora uživatelů při využití výpočetní techniky, testování nového HW a SW.
Požadavky:
středoškolské vzdělání technického zaměření, znalost HW osobních počítačů, znalost klientských OS MS Windows (Windows 7 až 10), uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Open Office, atd.), základní znalost problematiky sítí TCP/IP, znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace, schopnost práce ve stresu v prostředí s vysokými nároky na dostupnost služeb, dobré komunikační schopnosti, asertivní jednání a spolehlivost, ŘP sk. B, samostatnost, schopnost práce v týmu.
Nabízíme: platové podmínky 18 000 - 21 000,- Kč., zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti, moderní a příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké výhody, místo výkonu práce v Ústí nad Labem, dobrou dopravní dostupnost.
Přihlášky se strukturovaným životopisem zašlete nejpozději do 20.3.2017 na adresu : Krajská zdravotní, a.s., personální a mzdové oddělení, Bc. Martina Placatová, Sociální péče 3316/12A, 400 11 Ústí nad Labem - obálku označte VŘ - Technik nebo emailem na adresu: martina.placatova@kzcr.eu.
Volné místo technik vt pro lokalitu Ústí nad Labem.