Operátor autoklávů

  • Rokycany

Pracovní místo ( Operátor autoklávů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Rokycany, Klostermannova 995
Náplň práce. výroba kompletní soustavy nízkotlakých hadic pro automobilový průmysl - práce je fyzicky náročná
Požadavky: základní vzdělání, manuální zručnost, velmi dobrá fyzická kondice
Nabízíme: platové ohodnocení základ od 120,- Kč do 140,- Kč/hod. + osobní příplatky 5-40 Kč/hod.,motivující bonusový program, zálohy, přítomnostní bonus 2.000,- Kč/měs. nebo ubytování na ubytovně zdarma, zvýhodněné závodní stravování, možný přestup do kmenového stavu po roce práce, 5 týdnů dovolené, akce 2017 Přiveď kamaráda a získej bonus 13.000,- Kč (postupné čerpání)
Kontakt: Pokorná Adéla, tel.: 731 420 914, e-mail: adela.pokorna@lepsiprace.cz, kontakt osobně na pracovišti agentury Havlíčkova 218, Rokycany, PO-PÁ 8:00 - 14:00 hod.
Volné místo operátor autoklávů pro lokalitu Rokycany.