WAKKENHAT SECURITY SERVICES, s.r.o.

Bezpečnostní pracovník,- ce / strážný

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: pěší obchůzky především v noci včetně čipování, zajištění chodu vrátnice, evidence návštěv, komunikace s klienty, denní a noční směny v uzamčeném průmyslovém objektu, obsluha elektronického zabezpečovacího zařízení nebo protipožární signalizace.

Požadujeme: trestní bezúhonnost, komunikativnost, spolehlivost, dochvilnost, vstřícné jednání.

Nabízíme: pracovní příležitost u stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, ošacení zajištěno.

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!
Volné místo bezpečnostní pracovník,- ce / strážný pro lokalitu Pacov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2019
Směnovost: Noční provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Bezpečnostní pracovník,- ce / strážný

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: WAKKENHAT SECURITY SERVICES, s.r.o.
Ulice: Nádražní 697
Město: Pacov
PSČ: 395 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Baumgartnerová
Telefon: +420 725 096 621

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: WAKKENHAT SECURITY SERVICES, s.r.o.