Mgr. Bc. Michael Kis, advokát

Advokátní koncipient/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný IHNED
Pracoviště: Ústecký kraj
Požadujeme: VŠ právnická fakulta , právo a právní věda
Hlásit se telefonicky na č. 474 650 007 nebo zasílat životopis na email advocate@atlas.cz
Volné místo advokátní koncipient/ka pro lokalitu Teplice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Advokátní koncipient/ka

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Právo, justice a legislativa , Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Mgr. Bc. Michael Kis, advokát
Ulice: U Císařských lázní 368
Město: Teplice
PSČ: 415 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Bc. Michael Kiss
E-mail: Mgr. Bc. Michael Kiss
Telefon: +420 474 650 007

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mgr. Bc. Michael Kis, advokát