BENEDIO s.r.o.

zámečník - svářeč

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadavky: vyučení v oboru zámečník, autoklempíř, opravář zemědělských strojů výhodou, svářečský průkaz CO2, orientace ve výkresové dokumentaci. Možno absolvent.
Pracovní doba Po-Pá 6:30-15:00 hod.
Osobní kontakt po tel. domluvě Ing. Kubín tel. 516 467 322 nebo 602 705 583.
Volné místo zámečník - svářeč pro lokalitu Benešov.

Požadavky
Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zámečník - svářeč

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: BENEDIO s.r.o.
Ulice: 114
Město: Benešov
PSČ: 679 53

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Ladislav Kubín
E-mail: Ing. Ladislav Kubín
Telefon: +420 516 467 322,602 705 583

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BENEDIO s.r.o.