Mgr. Petr Srovnalík

bagrista

Odeslat

Pracovní náplň
pracoviště Kroměříž - dle zakázek v rámci Moravy
- vzdělání není rozhodující, ŘP C podmínkou, praxe v oboru bagrista alespoň 1 rok, strojnický průkaz výhodou (firma dodělá)
- doba určitá s možností prodloužení, HM dle praxe, PD Po-Pá, nástup možný ihned nebo dle dohody
- kontakt telefonicky Po-Pá kdykoliv
Volné místo bagrista pro lokalitu Kroměříž.

Požadavky
Obsluha stavebních strojů - strojnický průkaz výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 19. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: bagrista

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Mgr. Petr Srovnalík
Ulice: U Rejdiště 3725
Město: Kroměříž
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Srovnalík
Telefon: +420 776 872 081

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mgr. Petr Srovnalík