bagrista

Pracovní místo ( bagrista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
pracoviště Kroměříž - dle zakázek v rámci Moravy
- vzdělání není rozhodující, ŘP C podmínkou, praxe v oboru bagrista alespoň 1 rok, strojnický průkaz výhodou (firma dodělá)
- doba určitá s možností prodloužení, HM dle praxe, PD Po-Pá, nástup možný ihned nebo dle dohody
- kontakt telefonicky ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Strojník - bagrista Pracoviště Břest - dle zakázek v celé ČR - náplň práce: obsluha zemních a příbuzných strojů - vyučení/SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy, ŘP sk. B ŘP sk. C výhodou - benefity - stravné, příspěvek na dopravu, příspěvek na volání, příspěvek na ...
ERMONTA s.r.o. Břest, Inzerováno déle jak týden

řidič řidič popř. bagrista s ŘP C, praxe v oboru vítána, vítán i profesní průkaz, pracovní flexibilita, orientace v terénu, možnost zaučení. Prac. poměr na 1 rok. Kontakt telefonicky (7 - 19). Volné místo řidič pro lokalitu Tupesy.
Výkopové práce-Škrabal s.r.o. Tupesy, Inzerováno déle jak týden

STROJNÍCI - BAGRISTI C04 z:27/3/2018 a:16/11/2018 Požadujeme: - strojnický průkaz + ŘP skupiny B - výhodou ŘP skupiny C + E a profesní průkaz - spolehlivost, zodpovědný přístup. Nabízíme: - nástupní mzdu a další bonusy dle pracovních výsledků. V případě zájmu zašlete ...
Beskydská vodárenská s.r.o. Frýdlant nad Ostravicí, Inzerováno déle jak týden