Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje Všeobecná sestra na oddělení ARO

Všeobecná sestra na oddělení ARO

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme všeobecné zdravotní sestry s osvědčením na oddělení ARO (nejlépe se specializací v intenzivní péči). Směnný i jednosměnný provoz. Nabízíme:- adekvátní finanční ohodnocení s ohledem na praxi ve zdravotnictví- náborový příspěvek- týden dovolené navíc - firemní stravování- příspěvek na bydlení- možnost zajištění ubytování s příspěvkem na bydlení- penzijní připojištění po 1 roce práce- zvýhodněné firemní jesle- 2 dny zdravotního volna- podporu vzdělávání- další firemní benefity
Volné místo všeobecná sestra na oddělení aro pro lokalitu Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Všeobecná sestra na oddělení ARO

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Ulice: Máchova 400
Město: Benešov
PSČ: 256 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Zbořilová
E-mail: Petra Zbořilová
Telefon: +420 317 756 554

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje