Referent Odboru stavebního úřadu a územního plánování (agenda památkové péče)

  • Jeseník

Pracovní místo ( Referent Odboru stavebního úřadu a územního plánování (agenda památkové péče) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt písemný!!!
Popis pracovního místa:
agenda orgánu státní památkové péče
agenda vyvlastňovacího řízení
agenda přestupků a správních deliktů na úseku stavebního zákona

Předpoklady pro podání přihlášky:
státní občanství České republiky, u cizích státních příslušníků trvalý pobyt v ČR
věk min. 18 let
svéprávnost
občanská a morální bezúhonnost
ovládání jednacího jazyka

Požadavky:
ukončené vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání bakalářského stupně v oborech zaměřených na stavebnictví, památkovou péči, historii nebo právnického směru
znalost zákona č. 20/1987 Sb., o státní památkové péči, v platném znění; zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), v platném znění, včetně jeho prováděcích vyhlášek; zákona 184/2006 Sb., o odnětí nebo omezení vlastnického práva pozemku nebo ke stavbě (zákon o vyvlastnění), v platném znění; zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění; zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění; zákon č. 200/1990 Sb., o přestupcích, v platném znění
výborná znalost práce s PC (MS Office, internet apod.)
samostatnost a spolehlivost
zdravotní způsobilost

Výhoda:
zvláštní odborná způsobilost při památkové péči a správě sbírek muzejní povahy
zvláštní odborná způsobilost při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění
praxe ve veřejné správě
řidičský průkaz skupiny B

Požadované doklady:
přihláška do výběrového řízení (vzor na: www.jesenik.org v sekci Volná místa)
strukturovaný profesní životopis
výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší