Dráčik - DUVI CZ s.r.o.

Zástupce/kyně vedoucí

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Pivovarská 1677/19, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Pracovní doba: nepravidelná pracovní doba dle otevírací doby prodejny (Po-Ne 9:00-20:00 h). Náplň práce: zástupce/kyně vedoucí do prodejny hraček. Požadujeme: praxe ve vedení lidí, flexibilita, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědost, slušné a příjemné vystupování, dobré komunikační dovednosti, orientace na zákazníka, zodpovědný přístup k práci. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem; své životopisy zasílejte na e-mail kariera@dracik.cz (do předmětu prosím uveďte Cheb/zástup).
Volné místo zástupce/kyně vedoucí pro lokalitu Cheb.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 12. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zástupce/kyně vedoucí

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Management, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Dráčik - DUVI CZ s.r.o.
Ulice: Pivovarská 1677
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eliška Lašová
E-mail: Eliška Lašová
Telefon: +420 739 658 393

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dráčik - DUVI CZ s.r.o.