Autometal, spol. s r.o.

NÁSTROJAŘ

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce - Zalužany / Lety
Požadujeme: SPŠ nejlépe strojní, praxe v oboru vítaná
Nabízíme: práci na jednosměnný provoz, zázemí stabilní společnosti, mladý kolektiv
- platové ohodnocení 20000 - 25000 Kč
Zaměstnanecké výhody: bonusy, stravenky
Volné místo nástrojař pro lokalitu Lety.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: NÁSTROJAŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Autometal, spol. s r.o.
Ulice: 115
Město: Lety
PSČ: 398 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jitka Cígnerová
E-mail: Jitka Cígnerová
Telefon: +420 778 536 781

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Autometal, spol. s r.o.