OPERÁTOR VÝROBY

  • Písek

Pracovní místo ( OPERÁTOR VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- podíl na výrobě jednotlivých komponentů na výrobní lince a následné montáži autosedaček
Nabízíme:
-pracovní smlouvu na HPP
- finanční ohodnocení dle kvalifikace a výkonu hrubá měsíční mzda od 22 358,- Kč (120,- Kč/hod. netto)
- dovolenou 25 dní
- příplatky za přesčasy 25-100%, příspěvek na stravu a ubytování
- možnost pracovního růstu, zvýhodněné telefonní tarify, bezdplatné založení a vedení bankovního účtu
- nástup možný ihned
Požadujeme:
- schopnost oblsuhy jednoduchých strojů a zařízení; praxe v automobilovém průmyslu výhodou, ochotu pracovat ve směnném provozu, fyzickou zdatnost, zdravotní způsobilost
Kontakt: bezplatná linka tel. 800 310 013; tel. +420 739 486 012, email: dana.velkova@dpwork.cz.
Volné místo operátor výroby pro lokalitu Písek.