ROMTES Service a.s.

Brusič - povrchová úprava kovů

Odeslat

Pracovní náplň
Praxe výhodou.
Volné místo brusič - povrchová úprava kovů pro lokalitu Kladno.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Brusič - povrchová úprava kovů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ROMTES Service a.s.
Město: Kladno

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Kotlár
E-mail: Zdeněk Kotlár
Telefon: +420 736 750 585

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ROMTES Service a.s.