Pavel Marek s.r.o.

Opraváři automobilů

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu: Poděbradská 173/5,190 00 Praha 9-Vysočany
Kontakt: Marek Pavel, e-mail: autodoprava@pavelmarek.eu

ŘP sk.C,údržba vozového parku, časová flexibilita.
Volné místo opraváři automobilů pro lokalitu Praha.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Opraváři automobilů

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Praha
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Pavel Marek s.r.o.
Ulice: Poděbradská 173
Město: Praha
PSČ: 190 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Marek
E-mail: Pavel Marek

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pavel Marek s.r.o.