RESPI s.r.o.

Barman/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání vyučení, praxe výhodou
Popis práce: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, krátký/dlouhý týden+noční směny, obsluha herny
Zaměstnavatel nabízí: stravenky
Kontakt: Monika Plhalová, tel: 602 510 970, e-mail: plhalova8@seznam.cz
Volné místo barman/ka pro lokalitu Vyškov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Barman/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: RESPI s.r.o.
Ulice: Dobrovského 409
Město: Vyškov
PSČ: 682 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Monika Plhalová
E-mail: Monika Plhalová
Telefon: +420 602 510 970

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RESPI s.r.o.