Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Automechaniik - pneuservis

Pracovní místo ( Automechaniik - pneuservis ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Tichá č.p. 353/16, Všebořice, Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučení nebo základní vzdělání se znalostí v oboru, ŘP skup. B skup.C - výhodou, znalost práce na PC, manipulace s penězi.
Nabízíme: čistou mzdu 18 000,- Kč., mobilní telefon - neomezené volání, denní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Servisní technik TZB Servis TZB v rámci našich zakázek v oboru čistých prostor (vzduchotechnika, chlazení, vytápění, případně i MaR) Technická podpora a poradenská činnost zákazníkům Řešení akutních problémů Částečně činnost stavbyvedoucího při realizaci zakázek
CRAC spol. s r.o. Praha, Inzerováno dnes

Dělník potravinářské výroby v pekárenství (převážně ruční) Nabízíme: práci na 12h směny v režimu krátký/ dlouhý týden, stabilní rozvrh směn, nástup ihned nebo dohodou, pracoviště v Kladně, perspektivní zaměstnání, stabilní pracovní místo. Požadujeme především dobrý zdravotní stav (práce ve stoje) a ...
La Lorraine, a.s. Kladno, Inzerováno včera

Dělník potravinářské výroby v pekárenství Nabízíme: práci na 12h směny v režimu krátký/ dlouhý týden,stabilní rozvrh směn, nástup ihned nebo dohodou, pracoviště v Kladně, perspektivní zaměstnání, stabilní pracovní místo. Požadujeme především dobrý zdravotní stav (práce ve stoje), manuální ...
La Lorraine, a.s. Kladno, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit