Ladislav Husárik

Automechaniik - pneuservis

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Tichá č.p. 353/16, Všebořice, Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučení nebo základní vzdělání se znalostí v oboru, ŘP skup. B skup.C - výhodou, znalost práce na PC, manipulace s penězi.
Nabízíme: čistou mzdu 18 000,- Kč., mobilní telefon - neomezené volání, denní stravování.
Telefonicky si sjednat osobní schůzku.
Volné místo automechaniik - pneuservis pro lokalitu Ústí nad Labem.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechaniik - pneuservis

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Ladislav Husárik
Ulice: Tichá 353
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 10

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ladislav Husárik
Telefon: +420 606 101 323,608 323 101

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ladislav Husárik