HR Specialisti

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( HR Specialisti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HR SPECIALISTI
POŽADUJEME: SŠ vzdělání. Praxe ve mzdové a personální agendě min 2 roky. Uživatelská znalost práce na PC, znalost IS Target 2100 výhodou. Znalost AJ výhodou. Spolehlivost, pečlivost, svědomitost, komunikativnost, časová flexibilita, kreativita. Znalost mzdových a personálních předpisů, zákoníku práce
NÁPLŇ PRÁCE: zodpovědnost za vybrané personální činnosti (např. výběrová řízení, onboarding zaměstnanců … ), zpracování mezd pro přidělenou výrobní jednotku, příprava personálních dokumentů, sestavováni přihlášek, odhlášek zaměstnanců, přehledů, statistických výkazů, reportů apod. týkajících se mzdové a personální oblasti, základní komunikace s úřady ve věcech týkajících se mzdové a personální problematiky přidělených klientů, práce s docházkovým, personálním a mzdovým systémem
NABÍZÍME: Motivující zaměstnanecké benefity (13. plat, bonusy/prémie, cafeterie systém, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, závodní stravování, poukázky Flexi Pass, firemní akce)
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: lenka.poborilova@schott.com
ov. 7.4.2017
Volné místo hr specialisti pro lokalitu Valašské Meziříčí.