Operátor/ka výroby

  • Chrudim

Pracovní místo ( Operátor/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Průmyslová 1421, Chrudim IV.
Po uplynutí roční lhůty, pracovní poměr na dobu neurčitou.
POŽADUJEME: uživatelskou znalost na PC, fyzickou zdatnost a spolehlivost. Vzdělání technického směru, praxi na obdobné pozici v automobilové oblasti a průkaz řidiče VZV - výhodou, není podmínkou pro přijetí.
NABÍZÍME: bonusy za kvalitu a množství odvedené práce, pololetní a mimořádný bonus, příspěvek na dopravu při změně bydliště, po roce 3% na penzijní připojištění a certifikaci.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá 8-16,30hod., e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně a to rovněž v Po-Pá 8-16,30hod.
Volné místo operátor/ka výroby pro lokalitu Chrudim.