BORYK v.o.s.

ZEDNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
vyučen v oboru výhodou, nebo praxe
kontakt: e-mailem: boryk1@seznam.cz
osobně: úterý 9-10 hod, Benešovská 267
Volné místo zedník pro lokalitu Slaná.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 05. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZEDNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: BORYK v.o.s.
Ulice: 15
Město: Slaná
PSČ: 512 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Andriy Boryk
Telefon: +420 777 258 050

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BORYK v.o.s.