Helena Karlíková

Obchodník/obchodnice

Odeslat

Pracovní náplň
Obchodník pro Českou pojišťovnu - komunikační dovednosti, minim. středoškolské vzdělání s maturitou, řidičský průkaz sk. B

Péče a servis o stávající klienty, vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Nabízíme propracovaný systém školení a tréninků, volnou pracovní dobu, podporu manažera, osobního mentora. Zvýhodněné telefonní volání, operativní leasing, slevy u našich obchodních partnerů
Volné místo obchodník/obchodnice pro lokalitu Svitavy.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodník/obchodnice

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Helena Karlíková
Ulice: Purkyňova 2105
Město: Svitavy
PSČ: 568 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Helena Karlíková
E-mail: Helena Karlíková
Telefon: +420 731 635 691

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Helena Karlíková