THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s.

Elektronik pro vývoj testovacích zařízení

Odeslat

Pracovní náplň
- vysokoškolské vzdělání technického směru se zaměřením na elektrotechniku, měření,regulace nebo automatizaci
- znalost AJ – pokročile, (německý jazyk výhodou)
- znalost měření elektrických a neelektrických veličin
- znalosti zpracování signálu a regulace
- zručnost a znalost v oblasti elektroniky (el. obvody a vedení), stejně jako mechaniky
- řidičské oprávnění skupiny „B“
Základní rámec náplně práce:
- pracuje na neustálém zlepšování testovacích postupů, přináší inovace
- na globální úrovni pracuje na standardizaci testovacího vybavení, softwaru,
postupů a procesů
- zaměřuje se na automatizaci zpracování dat s cílem eliminovat manuální činnosti vnášející chyby
- zajišťuje a plánuje údržbu strojů a zařízení TSCD. Udržuje přehled o stavu zařízení
- má přehled o měřících zařízeních a snímačích podléhajících kalibraci
Volné místo elektronik pro vývoj testovacích zařízení pro lokalitu Dačice.

Požadavky
Práce s PC - Windows, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Elektronik pro vývoj testovacích zařízení

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Telekomunikace
Pozici nabízí: THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s.
Ulice: Strojírenská 160
Město: Dačice
PSČ: 380 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Markéta Vetýšková
E-mail: Markéta Vetýšková
Telefon: +420 384 456 262

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s.