Personalní referent

  • Liberec

Pracovní místo ( Personalní referent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chtěli byste nahlédnout do světa personalistiky? Máte pozitivní přístup k práci, s dávkou trpělivosti a přesnosti. Chcete být podporou pro zaměstnance, a podílet se na utváření firemní kultury a image společnosti. Tak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?
Podpora činností personální a mzdové agendy dle firemních standardů a předpisů:
spolupráce při náboru nových zaměstnanců,
zodpovědnost za personální agendu spojenou se vznikem či ukončením pracovního poměru,
zodpovědnost za agendu BOZP a hygienu
spolupráce při zpracování mzdových podkladů,
spolupráce s manažery ostatních oddělení.

Očekáváme od Vás:
úplné středoškolské vzdělání, orientované ekonomickým směrem či v oblasti HR,
uživatelskou znalost práce na PC,
dobré komunikační schopnosti, uvítáme zkušenosti s prací s lidmi,
časovou flexibilitu, pečlivost, orientaci na výsledek, zkušenosti s administrativou,
uvítáme orientaci v pracovněprávní legislativě a ve mzdovém účetnictví,
řidičský průkaz sk. B (výhodou).

Nabízíme Vám:
sleva 40 % na konzumaci jídla a nealko nápojů
zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
po roce u společnosti
1x ročně ubytování pro dvě osoby na jednu noc v jednom z hotelů sítě Pytloun
zvýhodněná cena na pobyt ve wellness
atd.

Pokud Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme přednost jinému uchazeči.
Volné místo personalní referent pro lokalitu Liberec.