MECHANIK ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

  • Mirovice

Pracovní místo ( MECHANIK ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- servis a opravy zemědělských strojů
- diagnostika a opravy elektronických závad
- záruční a pozáruční servis
- provádění oprav a servisních služeb na dílně
- servisní výjezdy k zákazníkům
- předprodejní příprava nových strojů
Nabízíme:
- práci v moderně řízené společnosti, která reprezentuje značky Merlo,Weidemann,Hyundai,Farmet, a jiné světové značky
- pravidelné profesní vzdělávání v oboru, osobní rozvoj
- zajímavé platové ohodnocení závislé na výkonu
- stravenky
- příspěvek na penzijní připoj
Požadujeme:
-vzdělání v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, elektromechanik, mechanik dopravních prostředků, strojů a zařízení
- praxe v opravárenství zemědělské nebo stavební techniky
- provádění diagnostiky a hledání závad
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B a T, skupiny C a E výhodou
- svářečský průkazy, strojní a na vysokozdvižný vozík výhodou
Kontakt: Miroslav Peterka tel. 731 607 744, peterka@cime.cz
Volné místo mechanik zemědělských strojů pro lokalitu Mirovice.