ŠKOLNÍK/ŠKOLNICE

  • Milevsko

Pracovní místo ( ŠKOLNÍK/ŠKOLNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel 2.základní školy J.A.Komenského Milevsko 1023,okr. Písek vyhlašuje výběrové řízení na místo: školník/školnice

Název organizace:2.základní škola J.A.Komenského Milevsko, J.A.Komenského 1023,okres Písek
Místo výkonu práce: Milevsko
Platové zařazení: platová třída 6 dle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. - příloha č. 1
(10.910 - 16.400 Kč podle délky započitatelné praxe + příslušné příplatky + příplatek za vedení)
Druh práce: vykonává školnické práce, dozor nad prováděním úklidu, řízení a organizace práce provozních pracovníků
Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, starší 18 let, který ovládá jednací jazyk
trestní bezúhonnost
způsobilost k právnímu jednání
střední vzdělání s výučním listem
Další požadavky:
řidičské oprávnění skupiny B
schopnost analyticky a koncepčně myslet
schopnost týmové práce i samostatného rozhodování
Výhodou:
praxe na pozici správce budovy
výuční list oboru s technickým zaměřením

Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
přesné označení výběrového řízení
jméno, příjmení uchazeče
datum a místo narození uchazeče
státní příslušnost uchazeče
místo trvalého pobytu uchazeče
číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,
datum a podpis uchazeče
V přihlášce laskavě uveďte kontakt - telefon, mobilní telefon, e-mail.
K přihlášce se připojí tyto doklady:
strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech
výpis z evidence Rejstříku trestů ne st